chucky

Práce s textovým editorem MS Word

K čemu složí mřížka?
Doplňuji:
Děkuji, takže to mám chápat k zarovnávání tex­tu?

Nejlepší odpověď
bigbít

mřížku používám já osobně spíš v MS Power Point kvůli textu v jedné „lajně“…u MS Word používám na toto tabulátory…
Doplňuji:
Ve Wordu spíše při činnosti s grafy a grafickým zpracováním čehokoliv…

Další odpovědi
mosoj

Nemyslíte excelovskou tabulku ? Pak to je k vytváření tabulek pasivních i interaktivních.

Omlouvám se, mozek byl zřejmě v útlumu.
Word moc nepoužívám. Ale v grafických programech mřížka je ( já ji znám pod GRID ).
Takže ano umožňuje pravidelné umístění objektů na ploše. Nebo automatické přichytávání objektů k mřížce.