Mam se vratit?

Prestehovala jsem se do Londyna hned po maturite, uz je to pres 2 roky.Rada bych se vratila do Prahy, ale bojim se, ze nenajdu praci a budu litovat, ze jsem nechala dobre prace v UK.Styska se mi po pratelich a rodine.Co mam delat?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Ahoj Vendi,rozhodně se nevracej a z rozjetého vlaku nevystupuj.Sám sem něco podobného prožil"VRÁTIL SE" a dodnes toho lituji.Fandím ti jsem tvoje podpora z Česka.

Další odpovědi:

Tohle je otázka spíš pro psychoterapeuta...každopádně já Ti můžu jen odpovědět, aby sis uvědomila, jestli je pro tebe důležitější být doma s rodinou a přáteli a nebo mít dobrou práci. Je fakt, že je ekonomická krize a práce se tu velmi těžko shání,ale myslím si,že s tvou angličtinou bys něco našla.Předpokládám že más dobrou AJ,pze pracujes v Londyne!

Stříbrný

Osobně si myslím, že psychoterapeut by byl poněkud přehnané řešení - pokud tedy jen potřebujete poradit, co z toho si zvolit.
Na druhou stranu se Vám tu jistě sejde mnoho rad, které se budou hodně rozcházet a volba stejně nakonec zůstane na Vás.

I já předpokládám, že po dvou letech pobytu v UK a práci tam, bude Vaše angličtina při nejmenším velmi dobrá. S dobrou angličtinou se o práci v ČR nemusíte tolik obávat. Dveře budete mít nejspíš otevřené leckde a jazyk jistě dost využijete.
Jestli opravdu toužíte po tom, se vrátit domů, ale bojíte se kroku do prázdna, zkuste už teď, třeba na internetu, mapovat pracovní možnosti v ČR, které by Vás zaujaly. MOžná narazíte na něco, kde by Vás vzali hned po návratu, abyste nemusela dlouho hledat.

Pokročilý

TO JE HODNĚ TEŽKÉ ROZHODNUTÍ TĚZKO TI ODPOVÍ CIZÍ ČLOVĚK,UDĚLEJ TO CO JE NEJBLIŽŠÍ TVÉMU SRDÍČKU

Pokročilý

Já bych tam zůstal. Mám tam dceru, každý týden je na skype a dvakrát do roka jezdí sem a nejméně třikrát do roka tam jezdí moje žena. Práci má dobrou a dobře placenou. Je už tam sedm let. Vrátit se můžete vždycky.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 347
Zlatý annas 289
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 208
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 114
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.