lukas.zmizik

Mám šanci sám „nasadit“ zip na kalhotech, nebo bude lepší je reklamovat?

Byly jednou jedny kalhoty. A docela drahé. Přišel k nim zmizík a musel je mít. Tak si je koupil. No a ještě než se do nich napasoval, musel sejmout hromadu visaček, které držely na zipu na takovém plastovém drátku. Ale ono se to vytrhlo celé, i s tím jezdcem.

Mám šanci to opravit sám tak, že jezdce kleštěma rozevřu a zubky nějak napasuju dovnitř, nebo mám kalhoty jít reklamovat, že upadl zip?

Nejlepší odpověď
Deli

To nenasadíš, zkus reklamaci, řekni, že se to stalo při prvním zapnutí, ne že sis nevzal nůžky na odstranění etiket a zkusil je urvat. To je hrubé násilí a to Ti nikdo nevyreklamuje. Pokud bys s reklamací neuspěl, vezmi kalhoty, tři stovečky, a navštiv opravnu oděvů.

Další odpovědi
aramah

Ne, jak píše Deli vem tři i více set a nech si to opravit.
Reklamovat bych nešla je to podvod, každý by to stejně poznal že kecám 🙂

Dochy

Pokud se Ti nepovede jezdce navlíct na zip (z konce), tak máš smůlu. Pokud se ho pokusíš rozevřít, prohraješ (on to nevydrží)

Hlada

V žádném případě se nepokoušej jezdec rozevírat! Je to velmi křehký odlitek, při větším namáhání praskne. Je možné navléknout ho ze spodního konce po vyndání sponky. Ta je z mosazného plechu, dá se ohnout zpátky.

Mariuhana007

Ja bych je sama neopravyla,radsi je reklamuj to bude asi lepší ;)