Enter

Nevíte zda obchod footlocker proplácí bez problému znalecký posudek?

Zamítnuta reklamace, proplacení znal. posudku (footlocker)

Zdravím,
Nevíte zda obchod footlocker proplácí bez problému znalecký posudek?

Díky za odpověd´

Odpovědi
gecco

Tomu asi nerozumím, zkus dotaz upřesnit…
😉

  1. prodejce reklamaci odmítnul jako neoprávěnou?
  2. nechal sis udělat posudek nezávislým znalcem?
  3. prodejce reklamaci odmítnul i přes znalecký posudek v jeho neprospěch?

Pokud je to tak, pak

  1. netuším, proč by prodejce měl tebou vyžádaný posudek „proplácet“
  2. jsi-li stále přesvědčen o ´své pravdě´, můžeš se obrátit na soud

___
Pokud je to jinak, upřesni jak.
😉

anonym

Při rozhodování o oprávněnosti reklamací na rozlepené boty, vady textilu, nebo jiných výrobků, vám může pomoci soudní znalec. Za posudek musíte zaplatit, ale při úspěšné reklamaci se vám peníze vrátí

Zdroj: http://www.pe­nize.cz/ochra­na-spotrebitele/68751-neuznali-vam-reklamaci-obratte-se-na-znalce