Mam problem se zapachem penisu + pod predkozkou mam jakoby bile hrudky.nevim co s tim?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Není od věci si svoje nádobíčko pravidelně (v intervalu kratším než jednou za rok) umývat. V armádě učí vojáky, že je několik velmi důležitých míst, které si voják musí prakticky denně a nebo v co nejkratším čase umývat. Obličej, podpaždí, intimní partie a zadek a nohy - zejména chodidla a prsty.
Když hygiena nepomůže, tak lékař.
A jít tam bez ostychu - oni toho viděli víc než my super moderních aut na našich silnicích.

Další odpovědi:

Pokročilý

Ahoj, z tvého popisu si moc jistá nejsem, ale zjevně máš Hirsuties papillaris. S věkem pravděpodobně zmizí, ale pokud by přetrvávaly, zajdi si k urologovi. Dají se odranit laserem, ale hrozí zjizvení a částečné znecitlivění a tedy snížení prožitku při styku. Co se týče zápachu- existuje spoustu speciálních tzv. intimních mýdel. Zkus je. Pokud i přes pravidelnou hygienu zápach neustane- urolog.

Stříbrný

Napadá mě, jestli to nemůžou být lidově řečenou "houbičky", pod předkožkou jsou takové bílé hrudky, či místečka, připojuje se k tomu slabý, či silný zápach, pod předkožkou vás tu může svědit, či dokonce pálit.

Nebylo by od věci si i při mytí celého těla shrnout předkožku a pod ní to pořádně umýt (byť to zezačátku určitě nebude příjemné). Houbičky vznikají totiž právě z dostatku bakterií, který je zapříčiněn nedostatkem správné, či vůbec žádné hygieny.

umyt si ho....

Diskuze k otázce

Milhal

Měl jsem stejný problém. Umývání mýdlem dvakrát denně pomáhalo vždy jen na pár hodin, některé antimykotické přípravky trochu pomohly (Mykoseptin snížil množství bílé hmoty), jiné přípravky mi to spíše zhoršily.
NAKONEC ZABRALO:
Vymývat si řádně bílou hmotu za předkožkou dvakrát denně OBYČEJNOU VODOU (mýdlo totiž vybíjí všechny bakterie (i ty hodné), ale ty špatné se rychleji zpět namnoží). K tomu si dávat fakt bacha při odkapávání po močení (aby moč určitě nezatekla za předkožku, sušil jsem si penis poctivě toaleťákem). A nakonec: nepřetahovat po močení a umytí předkožku zpátky přes penis (aby to lépe prosychalo).
Zlepšení přišlo po týdnu, po dvou týdnech už byl zápach slabý a jen občasný a já mohl zase začít žít ;) Po měsíci už no problem.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 601
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.