niko lka

Mám problém s hrou the sims 3.Nejde vybrat kategorii v dodatku povolání snů. Co mám dělat?

Mám problém s hrou the sims 3 :((( mám dodatek povolání snů ale i další no a když je siminka stylistka a chci udělat jiný oblečení tak mi to nejde vybrat kategorii takže ani udělat oblečení :) co mám dělat ??

Odpovědi
randejl

stáhni si the sims 2 a hraj ji , já si myslím že 2 je lepší protože nemá tolik verzí a jsou na ní dobré číty třeba na peníze (mother lode ......kdo zná)