k1e2l3i

Tchán natočil foťákem video (svatbu své dcery) a nejde nám ho stáhnout do pc, má 1.56G. Nějaké možnosti co s tím udělat?

Mám problém, potřebuji poradit. Tchán natočil foťákem video (svatbu své dcery) a nejde nám ho stáhnout do pc, má 1.56GB je to v HD. Když to chci uložit chvilku to běží a pak to napiše 0kb. Ve foťáku spustit jde. Všechny videa do pc stáhnout jdou, nikdy se nám to ještě nestalo, . Jsou nějaké možnosti co stím udělat? děkuji moc za všechny rady.

Nejlepší odpověď
a623682@drdr

mas na cilovem disku dost mista? zkus to na jinem PC (pokud mas moznost). nebo jinym zpusobem (dat kartu primo do ctecky karet nebo to zkusit pres USB. neco cos jeste nezkousel).
ale jinak mi to prijde docela divny, 1.5G neni zase tak moc aby s tim mel bejt nejakej problem.

Další odpovědi
Sta67

Možná špatný kabel s nestabilním spojením.

Vyndat kartu z mobilu a načíst jí ve čtečce by mělo fungovat vždy.