Kostk@

Mam pomoci kamosovi s dohazovanim jedne holky … :) poradite co mam delat?.. :))

Dobry den
Kamos je blazen do jedne z me kamosky a mam se ji nak tajne zeptat co si o nem mysli a treba i neco jineho.. ;)
No jenze nevim jak aby to moc nepoznala ze on ji ma moc rad…:D
Plosiiim pomozte mi co ji mam rict – zrovna ted je online :D a potrebuju ji to rict v soukromi takze nak pres webku.
Pomocte mi plosim / napadaji mne ruzne veci jak na to ale to bych prozradila moc :DD
A PROSIM PISTE odpovedi a ne takove to ty narazky :) :D myslim to samozrejmne v dobrem :DDD
Prosim odpovezte co nejdrive :')) dekujuuuu :))
Doplňuji:
Rikala jsem ze zadne narazky tu byt nemusi diky za pochopeni -.-

Nejlepší odpověď
Quimby

Zkus se nějak dostat nejdřív na téma kluci, třeba jí řekni kdo se ti líbí nebo kdo byl dneska ve škole super. Pak se jí zeptej kdo se líbí jí( Prostě klasicky: A kdo se líbí tobě?), rozhodně se neptej přímo jestli se má ráda toho nebo tamtoho.
Možná by ale nemusela být moc štastná z toho žes to pak někomu řekla.

Další odpovědi
huxa

Plosím, napiš to ještě jedno a normálně, DěQuJu, PaC A PuSqViNkU

ivzez

Nedělej to!
A tím nemyslím jen to,
že by se ti to vymstilo.

Určitě chceš jednat čestně s kamarádem i s kamarádkou.
A to by se ti v tomto případě nemuselo podařit.

Budeš-li jednat čestně s kamarádkou, nesmíš
nic z toho, co ti svěří, sdělit kamarádovi.

A naopak – budeš-li chtít vyhovět kamarádovi,
budeš muset podvést kamarádku.

Je-li kamarád opravdu kamarádem,
neměl by po tobě nic takového chtít.

Je-li kamarád rozumný, pochopí,
proč se do toho nechceš míchat.

da ny

Raději NIC!