dougie

Mám odnaučit štěně aby si hrál s vodítkem nebo ho to časem přejde?(labrador)

Nejlepší odpověď
dědapetr

To dělá každé štěně je ale lepší ho to odnaučovat a na hraní mu dát něco jiného.

Další odpovědi
Rocker

Ta naše to dělá taky,snažíme se jí to odnaučit

Drap

V každém případě se to snažit odnaučit, pokud si pes zvykne, tak pak bývá problém třeba psa někde na chvíli uvázat, někteří pak překusují i vodítko za chůze a další nepříjemnosti