Pokročilý

Mám nízký tlak. Když se zvednu ze židle švihnu sebou o zem a několik sekund nevidim jak zabránit tak extrémnímu ...

důsledku nízkého tlaku?I když se zvednu pomaleji skácím se k zemi zatím se to stalo jen doma ale bojím se že mě to jednou popadne i ve škole.
Doplňuji:
nejsem plnoletá a ani mi alkohol nechutná :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Co si takhle zajít k doktorovi?

Další odpovědi:

Zlatý

Mám to také,měla jsem i závrat....Měla jsem šílený strach,že se mi to stane někde ve městě mezi lidma.Zajdi si k dr.Mě poradil černý čaj,ten tlak zvedne a udrží ho delší dobu než káva a na závrat mi předepsal léky.Nebo panáka slivovičky po ránu.Také záleží,jestli nejsi podvyživená,v dospívání je velmi důležitá pravidelná strava nejméně 5x denně a pravidelně dodržovat pitný režim.Ale v první řadě zajdi za Tvým lékařem...:-)

Jinak viz modrá lišta nahoře...zadej nízký tlak a vyjede Ti toho plno...:-)

Bronzový

http://diskuse.doktorka.cz/…
Brával jsem na to kapky "pedrolon".Jinak u mě osvědčená metoda - malá štamprle rumu a zapít coca colou.Prostě dodat rychle cukr,alkohol a kofein.
Doplňuji:
Taky jsem zapomněl na tablety Kofit a guaranu.Mají vysoký obsah kofeinu.Používám obojí.

Zlatý

Také v té problémové chvilce pomáhá se předklonit, opřít ruce o stehna, rozkročit se, abys měla stabilitu, počkat, až se to srovná a pomalu se zase narovnat.
Při rychlém vstávání se stává, to co popisuješ, ale trochu mě zaráží, že upadneš i při pomalém vstávání. K doktorovi zajdi.

Zlatý

Vstávat pomalu, dát si občas panáka nebo turka. Více se hýbat, sportovat, žít aktivněji. Časem se to srovná

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.