kocour1

mám nárok na trvalé následky,psych rázu po autonehodě,která se stala před 8 lety?

letos jsem zažádala o invalidní důchod ,po tragické autonehodě…která se stala před 8 lety.Důchod mi byl přiznán..plný…ale jeho částka,jelikož jsem byla na mateřské je pouze 2.900kč.Mám nárok,zažádat o trvalé následky na psych. újmu,na kterou mi byl inval.důchod vydán???kam se obrátit?děkuji za info.

Nejlepší odpověď
benaja

Ja si myslim,ze tohle by mel posoudit vas osetrujici lekar,vysvetlete mu svuj problem,snad vam poradi,ten nas by to urcite udelal,ale ne vsichni lekari jsou vstricni a ochotni poradit.