Mám na něco nárok??

Jsem svobodná matka na MD, mám dvě děti 3 a 4 roky.. Mateřskou mám jen 4800,–
Otec dětí nás opustil a i když má vyměřené alimenty 4000 měsíčně, tak neplatí už přes dva roky.. Zkusila jsem úplně vše co mi soud, policie, sociálka apod. poradili.. Děti jdou do školky a jen za ně zaplatím měsíčně 1300 Kč, nájem máme 4000+2000 elektriku (to platí mamka z důchodu, nezbyde jí ani 100 Kč),měsíčně nám zbyde 3500Kč, ze kterých ještě platíme benzín, aby mohly děti jezdit do školky, autobus zde nemáme.. Mám na něco nárok?? Nějaké příspěvky apod? Než vše k 1.1.2011 zrušily tak jsem měla 10000Kč, vše mi sebrali, a takto se nedá opravdu už vyžít, žijeme od výplaty k výplatě, a většinou jedí jen ty děti.. Jestli někdo něco víte, tak mi prosím poraďte.. Blíží se zima, a já už se teď děsím toho, čím budeme zase topit.. Prý mám nárok na nějaký jednorázový příspěvěk na uhlí, tak to zkusím, ale co bude dál, práce u nás není a na dojíždění nemám.. Poraďte mi, už nevím co mám dělat.. Také přemýšlím, jestli nemám děti ze školky odhlásit, protože na ní nemám peníze, ale oni tam chodí hlavně kvůli dětem, protože bydlíme na skorosamotě..

Nejlepší odpověď
Drap

Jedině sociálka je schopna posoudit všechny argumenty. Zkuste se obrátit tam, taky vám nejlépe poradí.
Chápu že jste ve velmi těžké situaci, ale s touhle vládou je každá rada těžká.

Další odpovědi
anonym

Nejen na socialku by jste si mela zajit , ale i na urad prace , ze hledate zamestnani … nevim , jak jste na tom zdravotne , ale treba neco sami chovat , nebo vypestovat ? Ale jsem holka z mesta , nemam ani potuchy , co to vse obnasi.
☹ -iv-