Mám hacknutý účet na Instagramu nebo jen chyba systému?

Dobrý den,
prosím nedaří se mně přihlásit na Instagram. I přesto, že zadávám správně heslo, tak mně to hlásí, že u Vaši žádosti došlo k problému. Nechám si tedy zaslat bezpečnostní kód na email, zadám ho a i přesto mně to opět hlásí → Zaznamenali jsme neobvyklý pokus o přihlášení
Abychom zabezpečili váš účet, pošleme vám bezpečnostní kód k ověření vaší identity. A to je stále dokola. Co mám prosím dělat?
Děkuji

Nejlepší odpověď
Tw!st

Nikdo tě nehacknul.
Jelikož se živím podnikáním na sociálních sítích, vím že takovéto upozornění Instagram zobrazuje pouze pokud tvoje IP adresa vytváří neobvyklou aktivitu ( manipulace s více účty, nadměrné interakce apod.)
Řešení: Použití VPN.
Stáhni si aplikaci TunnelBear, připoj se třeba do Německa a z cizí IP by ti to mělo jít. Většinou se stačí přes VPN jen přihlásit, pak už můžeš VPN vypnout a Instagram používat normálně.
Pokud k Instagramu používáš nějaké aplikace třetí strany, honem rychle s tím přestaň, pokud nechceš mít permanentně zablokovaný účet.

Další odpovědi
Löwe

V takovém případě můžete kontaktovat podporu.