jancacv

Mám dotaz, můžu přepsat svůj byt, který splácím bance na někoho jiného? Jako abych já nebyla majitel.

třeba na přítele nebo dceru,a aby tam byla vedena jen jako břemeno?

Nejlepší odpověď
tom004

Chápu to tak,že máte na byt hypotéku,nebo jiný druh finančního krytí bankou.Pokud ano,převést,nebo prodat byt můžete,se souhlasem banky,a splnění jejích podmínek. Majitel nebudete,ale splácet můžete dál.

Další odpovědi
anonym

Pokud jsi plátcem dluhu na byt,který je na Tvé jméno,nelze to udělat tak, jak píšeš!

jancacv

njn ale na katastru jsem jako majitel vedená já a dluh na úvěru budu splácet dál jen nechci natom katastru být vedená oto jde