Avatar uživatele
krivos

mám doma štenátko v 7 tydnech ma 2.65KG s jakou velikostí popřípadě gramaží by sme meli do budoucna počítat a jak rychle

Doplňuji:
nám pejsek poroste?:)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4382 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

S čím máte počítat nevím.Jsou plemena ,která svou porodní váhu znásobí v dospělosti až 100×.Moje chovaná plemena se rodí s váhou 600–800g a v dospělosti váží 100kg i více.Zatímco štěňata trpasličích plemen se rodí s váhou 150–200g a v dospělosti váží 2–4kg.Je to jen příklad,samozřejmě záleží na plemeni a jednotlivci,ale i na výživě a genetice. Jak rychle vám štěně poroste se také nedá přesně určit,protože jednotlivá plemena vyspívají jinak.Některá plemena jsou „dorostlá“ v jednom roce,jiná až ve třech letech.Pokud máte štěně neznámého původu,alespoň matku byste měli znát, v případě,že ste štěně nenašli někde v popelnici. Jestli víte o svém štěněti alespoň něco z jeho původu,můžete se poradit při očkování s veterinářem,který pokud má dost zkušeností se psy by mohl budoucí velikost odhadnout,ale gramáž asi těžko. Snad vás nečeká nepříjemné překvapení (Pučálkovic Amina)…:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Určitě by pomohlo uvést (teď již do diskuze), jaké rasy ten pejsek je…takhle těžko odhadovat, protože každá rasa dorůstá do jiné váhy.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Přesně jak píše Pájo, bez určení plemene ti je težko poradit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

A je to čivava nebo Novofundlandský pes?
Pokud čivava, tak je nějaká přerostlá nebo křížená.
Pokud je to rasa čistá a velká, pak asi váha odpovídá :D.
Doplňuji:
Už jsem ho viděla.
Je nááádhernej. Vypadá to asi na nějakého labradorka.
Ale váhu odhadnout těžko.

Upravil/a: ReHu

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ReHu

Foto nalezenečka.

http://krivos­.rajce.idnes.cz/Dow­nloads

A gratuluji. Mé 2 psí holky mám z útulků.

před 4382 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek