HF

Mam dluhy a nemam penize

Dobry večer,chtel bych se zeptat jak vyhlašuje bankrot,jaky je postup a na co všechno to plati. Diky za odpověd.(nejsem podnikatel)

Odpovědi
COVERENDER

Zde je přesný popis co delat- www.penize.cz/18830-osobni-bankrot-petileta-cesta-z-dluhu

marta0022

Zkus si zajít do občanské poradny, ty jsou zdarma v každém větším městě. Bankrot není snadná věc. Musíš splatit za 5.let 30%dluhů. Tým pádem musíš pět let makat abys to zaplatil. Pokud to zaplatíš tak si za pět let bez dluhů.

silonka33

nechci byt moudry ale vymena stylu zivota pomaha a nebo novy patner nejlepe stary.ra. a bohaty.ta. 2 verze sazka. los . nebo zmineni bankrot jak na nej pozadat financni urad vyplnit lejstra zajit na soud a verit ze to vyjde kdyz ne znovu a znovu skouset …ps…nezoufat nesilet zit verit doufat nadej rodina pratele a ja drs se

Zdroj: hypoteka