Bronzový

Mám dlouhé vlasy až po ledviny, a chtěla bych je nechat ostříhat zhruba po lopatky......

...... Slyšela jsem že se vlasy dají prodat.. Nevíte, jestli to jde v nějakém slušném salonu na Pardubicku?? Nebo případně i jinde.. Díky
Doplňuji:
jami155, toto mi říká sposta lidí, mám dlouhé vlasy, a už se rozhoduji skoro rok co s nima.. Jediné co s nima dělám je to, že je nosím v drdolu a to mě už fakt nebaví.. Vždycky jsem chtěla mít dlouhé vlasy, ale teď budu ráda, když budou pryč, ani si neumíte představit, jaká je s nima neuvěřitelná práce.. (pokud sama nemáte dlouhé vlasy) Však oni zase dorostou.. ;o)))

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Džaničko,nestříhej se!

Další odpovědi:

Bronzový

Dobrý den, jsem přímo z Pardubic a Vaše vlasy ráda koupím. Záleží ale na tom, v jaké jsou kvalitě a jakou mají barvu a jak budou dlouhé. Pokud můžete, zašlete mi na email foto vlasů. Dále se domluvíme přes mail. dany2a@centrum.cz
Doplňuji:
četla jste tohle?

Zlatý

Výkup vlasů jsem našla tady - http://www.studiosonja.cz/

Zlatý

Já si to, Džaničko, představit umím - taky mám teď vlasy prakticky po zadek :)
Stříhání zatím neplánuju, ale to česání je vážně otrava...
Takže taky držím palce, ať ta změna přinese úlevu :)

Zlatý

Myslím, že zdravé vlasy jsou celkem cenné. A dlouhé ještě víc.
Držím palečky :-).

Diskuze k otázce

Bronzový

Džanička

Ano, četla jsem, ale nějak se mi nedaří Vám email odeslat, zkouším to dnes celý den... ;o)

Bronzový

salsa verde

aha?? tak víte co ono se to má tak že to psala moje kamarádka, jen k tomu použila můj účet, takže prosím odešlete to na tento mail insignia74@seznam.cz a já vám hned řeknu jestli to přišlo. já jsem ted u ní na delší návštěvě ale ona už šla spát a zítra se vám určitě ozve.

Bronzový

Džanička

OK, moment, za chvilku to tam máte..

Bronzový

Džanička

Tak jsem to odeslala, tak jukněte..

Bronzový

Džanička

Tak se mi konečně podařilo Vám ten mail odeslat, a myslím, že ho tam nebudete mít jen jednou ale asi 3x, uff, dnes mě to nějak zlobí.. ;o)))

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.