Pokročilý

Malování...

Před měsícem jsem si vymalovala, a mám postel hned vedle zdi a tak polštářem jsem si ošoupala zed. Takže ted tam mám škaredý flek. Poradíte mi čím by se to dalo zamaskovat???

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Záleží čím jsi malovala, jestli bílou barvou, tak opravit bílou. Pokud barevně, tak to bude problém protože tu už nechytneš. Jedině udělat tmavší jako obdelník kolem postele. Jinak prodávají takový ty rohože, dát na zeď.
Jinak já dávám do primalexu mlíko, které barvu nevím co, ale neotírá se tolik.

Další odpovědi:

Bronzový

Já si nechávám v zavařovačce zbytek barvy dobře zašroubované,a vždy se mi to pro tento případ hodilo.Takže příště ju.

Bronzový

Primalex nebo Remal se většinou neotírá. Pokud jsi malovala něčím jiným,, třeba kaolínem, pak tam je třeba dát klíh, který zabrání otěru.Je dobré si nechat od každé barvy cos malovala, trochu barvy v dobře uzavřené sklenici,aby nevyschla, na různé oděrky apod (viz flodur). Jinak na tu zeď se hodí různé rohože, koberec, tapeta a jiné.

Bronzový

Taky jsme řešili co na delší stěnu u které je válenda.Přidělali jsme na zeď lištu.Na tu jsem přilepila suchý zip a našila polštářky v barvách ladících s interiérem.Povlaky jsou zezadu opatřeny tou druhou částí suchého zipu.Vypadá to hezky a zeď netrpí.

Diskuze k otázce

Stříbrný

elektrikář

My jsme mněli za gaučem dřevěný rám, vypletený širokým poruhem, na něm vrstvu vatelímnu a potažené stejnou látkou jako gauč. Bylo to teplé a mněkoučké.

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 927
Zlatý mosoj 861
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 296
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 234
Zlatý annas 224

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.