leporela22

malo místa na disku

Dobrý den mám problém koupil sem si počítač s 1000GB 1tb místa na pevném disku když jsem ho poprvé zapnul tak na něm bylo volné 919 Gb ale po dvou dnech pořád ubívá každou hodinu i když nic nedělám ubyde 1 Gb za dnešek už ubylo asi 20 Gb a to jsem nic nestahoval co mam dělat už mi ubylo asi 300 GB a to pořád klesá?
Doplňuji:
každých 10 minut to zaplní 1 Gb za chvili tam nebude už nic

Nejlepší odpověď
Bedy

Navrhuju, abyste si stáhl a spustil program RSIT podle tohoto návodu: http://www.vi­ry.cz/aplikace-rsit/ (je tam odkaz ke stažení).

Program vytvoří dva výpisy ve složce Počítač-Místní disk C:\rsit – a to info.txt a log.txt. Oba mi je prosím pošlete na emailovou adresu bedy zavináč outlook tečka cz a pokusím se Vám problém vyřešit.
Doplňuji:
V tom případě neotálejte a buď mi pošlete výpisy z toho RSITu nebo si vytvořte bootovatelné CD či flešku AVG Rescue a nechte proskenovat celý počítač.
Ke stažení zdarma z http://www.av­g.com/cz-cs/avg-rescue-cd

Na nějaké čištění CCleanerem se vybodněte, je to jen ztráta času a nic se tím nevyřeší.

Další odpovědi
anonym

Nebylo by od věci, abys zjistil, co a proč ti na disku ´bují´ – ale nemusíš zrovna stahovat, aby se disk ´plnil´. Zkontroluj (a vymaž) si Temp/y.
Pokud nevíš co a jak (podle dotazu předpokládám), stáhni a nainstaluj si Ccleaner (třeba odsud – http://www.pi­riform.com/ccle­aner/download/stan­dard ), ponech jej v základním nastavení a spusť Čistič – promaže zejména dočasné soubory vytvářené při instalaci i práci některých programů.
Doplňuji:
Proto píšu: „Nebylo by od věci, abys zjistil, co a proč ti na disku ´bují´ …“