Jack Black

Mají nemrtví duši?

Mají podle mytologie nemrtví duši?

Nejlepší odpověď
Kepler

Populární filmový výmysl mít duši nemůže. Podle všeho ji nemají ani „scénaristé“, pokud vůbec vlastní mozek.

Další odpovědi
zjentek

Já myslím, že jo. A mrtví taky, ale ti zas nemaj tělo.

hapiky

Těžko říct, žízeň ale mívají velikou. Jestli tedy nějakou duši mají, pak to asi není ta jejich originální.

Cenobita

Vlastně každý živý tvor je chodící mrtvola, akorát to ještě neví, protože se cítí dobře a cítí se zdravý, ale jeho biologické hodiny mu neúprosně odpočítávají čas, který mu zbývá do konce, jeho svíce života je ještě vysoká, ale stále uhořívá – neúprosně. Takže ano, i nemrtví mají duši, čímž vás vespolek zdravím vy chodící mrtvolky.