Pokročilý

Mají maminky, které čekají dvojčata (trojčata..) větší bříško, než ty které čekají jedináčka?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Myslím, že jak kdo, záleží na velikosti mrňat. Ona většinou dvojčata nebo víceterčata bývají drobnější a často se rodí o něco dřív, takže nejsou tak vyvinutá jako běžně donošení jedináčci. Kdyby se to dalo poznat podle velikosti břicha, tak mi není jasný, jak by docházelo k těm situacím, kdy maminka vypotí jedno malý a místo aby měla klid, jí doktor najednou oznámí "tak ještě zaberte, je tam ještě jedno" :) a že se to občas stává myslím i v dnešní době...
Osobně jsem potkala jen jednu maminku, co čekala dvojčata, a břuško měla teda solidní a myslím, že větší, než jen u jednoho dítěte. Ale asi to je jak u koho...

Další odpovědi:

Bronzový

Já bych řekla, že pokud by rodily normálně v termínu, tak určitě mají...
Zažila jsem na porodnici maminu, ta byla chudák jako "slon" už v sedmém měsíci!

Jenže lékaři většinou vyvolávají porod dříve, dokud jsou mrńata menší.

Zlatý

Záleží určitě na velikosti těch dvojčat a jak dlouho před termínem se narodí, tedy opět na velikosti.
Jestli chcete vědět míry mých dvojčat, tak Vám to klidně řeknu. 3,15 kg a 50 cm a 2,5 kg a 46 cm, takže pěkné míry i na jedináčka. Ven šli pouhé 3 týdny před termínem.
Jaké jsem měla břicho si můžete domyslet. Slonice byla proti mně štíhlá lehká atletka. :-D

Pokročilý

Asi budou mít, protože 3 budou mít větší objem než 2.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.