mirekborek

Má význam k dashcam videím psát, že jsou digitálně upraveny? Šlo by je stále použít jako důkaz?

Odpovědi
elkon

Upravené video nelze použít, to by si každý mohl vyrábět důkazy jak na běžícím pásu.

Ametyst

Pokud je rozostřená SPZ, tak těžko. 🙂 Také velikost se musela zmenšit. U soudu to jako důkazní materiál asi neprojde, ale v občansko-právním sporu asi ano. Přijdu do stavební firmy, jejíž řidič mi rozbil čelní sklo kamenem, který se vysypal z korby náklaďáku. Dohoda možná. Proto mám dashcam.