Lgee

Má stát reklamy na evidenci tržeb zdarma?

Když vemu v potaz 18 miliard z toho už bylo tolik reklam i na nove ve špičce třeba u ordinace kde reklama stojí 5 milionů tak za ty reklamy musely dát aspoň 2 miliardy a na internetu samozřejmě museli taky něco zaplatit.
Má je tedy stát v televizi zdarma, má že zákona například nařízeno že musí například jednou za 2 dny dát reklamu zdarma

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Lamalam

Ne

Proč by soukromá televize rozdávala reklamy zdarma?

Další odpovědi
Drap

Ne

Stát platí reklamu stejně jako každý jiný, jenom s tím rozdílem, že ji platí z našich daní

ivzez

Ano

Stát reklamu na EET nepotřebuje, o EET se diskutuje v různých pořadech ČT,
o povinnosti zavedení se informuje ve zprávách, … za to vše stát nic neplatí.

I kdyby stát nyní něco za reklamu zaplatil, snížil by se podle mne přínos zavedení
EET jenom v prvním roce.

Klaproth

Ne

Emefej

Ne