Avatar uživatele
Bronzový

Má psycholog právo omezovat platnost Výsledku dopravně psychologického vyšetření a i jinak ho omezovat?

Můj manžel si rozšířil svůj řidičský průkaz ke kategorii C o kategorii E byl na vyšetření na Dopravní a forenzní psychologii. Na Výsledku dopravně psychologckého vyšetření má uveden datum vyhotovení a datum kontroly za pět let. Je mu 30 let.

Má psycholog právo po něm chtít další kontrolu po pěti letech, když mu není ještě padesát? Navíc je na výsledku uvedeno, že platnost výsledku je omezena datem kontroly, bodovým hodnocením (5 a více bodů), zaviněnou dopravní nehodou a vážnou změnou duševního nebo tělesného zdraví! O tomto zákon 411/2005 Sb. § 87 nemluví. Má na to psycholog právo toto do výsledku psát? A hlavně má právo chtít nějakou kontrolou po třicetiletém řidiči po pěti letech?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Avatar uživatele
Stříbrný

to má ještě dobré... můj otec je řidič z povolání a na psychologické vyšetření musí povinně chodit každý rok, a také mu ještě není padesát.

Nejspíš na to právo má...

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1819
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 671
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 457
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 392
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.