Misak22

Má někdo zkušenosti s pojištěním psa a proplacením léčby pojišťovnou??

Jde mi o to jestli pojišťovny proplácí i léčby vyrážek,zánětů atd, né jen úrazů.Nemá někdo takové pojištění které by už využil?Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Pojištění domácího zvířectva sice existuje, ale jako pojištění stáda apod. Potom existuje připojištění domácích mazlíčků jako součást pojištění domácnosti nebo nemovitosti. Zde je ale pojištění míněno spíše ve vztahu, kdy pes, kočka atd. způsobí škodu na cizím majetku. V případě způsobení havárie by se toto pojištění mohlo vztahovat i na úraz psa. Onemocnění psa se zcela určitě pojištění týkat nebude.

Další odpovědi
johana 56

Vlastní zkušenosti nemám.Zde pár informací o pojištění domácich mazlíčků

http://www.epo­jisteni.cz/po­jisteni-mazlicku-psu-a-kocek/