Má někdo zkušenosti s antikoncepčním kroužkem?

Dobrý den. Potřebovala bych poradit, nwm zda si mám koupit antikoncepční kroužek. Bojím se, že mi bude kroužek vypadávat a stane se, že otěhotním. Chtěla bych se taky zeptat, jestli ho můžu kdykoli přestat užívat. A jak ste spokojeni?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Stříbrný

Zatím nejbezpečněší ochranou proti nechtěnému početí je kondom.Někteří muži nebo i ženy tvrdí,že jim brání v plém prožití milostné hry.Je to možné,ale delší milostná předehra,lubrikační želé a snaha obou partnerů je zárukou kvalitního sexu. Kroužek tolik bezpečnosti neposkytuje. Muže bych chtěl upozornit na drobnost :lubrikant se maže i na penis,než na něj navléknete prezervativ,právě kvůli lepšímu prožitku.

Zdroj: sexuologická poradna

Žádná antikoncepce není stoprocentně účinná, vždycky se může něco pokazit. Za mého mládí se vyprávěl vtip: Manželé nechtěli mít děti. Lékař jim podrobně vysvětlil různé druhy antikoncepce. Po létech je potkal se čtyřmi dětmi. Muž mu je představil. Tak tohle je Janička - praskla nám gumička. Tu máme Andulku - žena nevzala pilulku. Tady je Ben - zblbnul jsem neplodnej den. A nejmladší René - pozdě vytažené. Takže tak nějak to je.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 979
Zlatý marci1 807
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 602
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 449
Zlatý led 396
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.