GM

Má někdo ze zdejších uživatelů podobnou zkušenost? Dnes kolem 9. hod. mi volalo číslo z Washington DC, to tam byly

hádám 3 hod. ráno. Hovor jsem nepřijala.

Odpovědi
led

To len chceli vedieť, či súhlasíte s kandidatúrou na funkciu prezidenta

Kelt

Tak z USA mi nevolali, ale zjistil jsem, že mi už volali z celé Evropy. Někdy to vezmu, pak to položím. Podle toho, o co se jedná.

marci1

Podobné zkušenosti: 🙂
https://www.kdo­mivolal.eu/0012024558­888

elkon

Mám blokování komerčních a zahraničních čísel, takže mám klid.

Justin1

Jednou jsem měl během jednoho dne podivná volání že dvou různých evropských zemí. Ignoroval jsem je. Je to pravděpodobně podvod.

https://manipu­latori.cz/pod­vod-nekdo-vola-ze-zahranicnich-cisel-pak-se-nikdo-neozyva-muze-jit-o-placene-linky/

Nechápu, proč svět ještě pořád setrvává u těch téměř nic neříkajících anonymních telefonních čísel a nezavede srozumitelnější identifikátory, které by umožnily rozlišit, komu patří, alespoň u těch, kteří nemají potřebu zapírat svou identitu a schovávat se za anonymní číslo.

GM

led 😁🤣😂