markson

Má nárok žák/žákyňě po dokončení učňáku jít na nástavbové studium , když nemá dokončeno základní vzdělání?

Nejlepší odpověď
radce

Myslím, že po dokončení učňáku NELZE mít nedokončené základní vzdělání…

Další odpovědi
anonym

Nárok na co? Povinná školní docházka je jediná škola, na kterou má člověk „nárok“.

anonym

Nárok na to nemá, ale může jít.To je rozdíl.Jenže má to háček.Buď musí jít ještě do deváté třídy a nebo se musí před komisí nechat na známky přezkoušet z celého učiva deváté třídy.Protože pro nedokončené vzdělání devítiletky ho na to nástavbové studium nepřijmou.