Má důtka třídního učitele vliv na…?

Nazdar, nevíte, zda důtka třídního učitele na ZŠ apod. má vliv na to, když někdo chce dělat přijímací zkoušky na šestileté gymnázium? Děkuji za odpověď.

Nejlepší odpověď
anonym

Měl si si to uvědomit než si ji dostal!

Další odpovědi
Michal Kole

Záleží na rozhodnutí ředitele toho gymplu.

BANAN93

třídní důtka :D tu sem měl furt – myslím že vliv na nic nemá
Doplňuji:
na střední na mě něco takového zkoušela za omluvenky(že chce od doktora) – tak sem jí řek že já vim že tam musim chodit že je to jen pro moje dobro a že když jsem jeden den doma a je mi špatně tak nepoběžim k doktorovi aby mě nechal doma celej tejden a od té doby po mě žádné omluvenky nechtěla :D a já toho nezneužíval a školu zdárně dokončil, ale byl to boj :D

huxa

Teoreticky to po tobě můžou chtít, nicméně po mě to nikdo nechtěl. Také jsem míval co chvíli napomenutí a důtku třídního učitele, jednou i důtku ředitele školy :> a dostal jsem se vcelku na prestižní školu…

Deli

U nás to funguje tak, že student nesmí mít dvojku z chování.

Fienir

Teoreticky ano.