ssixx

Má české menu HD DVR HD Prtable DVR with 2.5" TFT LCD Screen? Je to autokamerka. Děkuji za odpověď.

Odpovědi
led

Kamery legálne predávané v českých obchodoch v ponuke majú aj český jazyk (činsky, anglickym nemecky, maďarsky…)
viď srovnání cen http://www.srov­nanicen.cz/q/HD%20p­ortable%20DVR/
z vlastnej skúsenosti, moja kamerka tento jazyk pozná, ale pozor tých typov a „odtieňov“ je viacej, na prvý pohľad veľakrát nebadané, hlavne tie predávané v rôznych obchodíkoch či na burzách, trhoch tie nie vždy majú obsahovať „czech language“