tutu2000

Má cenu hodit na rande?

jeden kluk mne pozval na rande :) to mi zase tak moc nevadí ale přijde mi ze by o mne nebojoval do konce :( má cenu tam chodit?

Nejlepší odpověď
anonym

…„jeden kluk mne pozval na rande :) to mi zase tak moc nevadí“…
😁
Pozvání na rande tě má rozradostnit, rozechvět – a né, že – „to mi zase tak moc nevadí“…
Pokud je pociťuješ jako ´otravu´, raději se uč…
😉

Další odpovědi
www

Buď chceš, nebo ne!
P.S: proč by ‚jeden kluk‘ a jak měl za tebe bojovat až do konce?
Vidno, že sama ještě ani nevíš co chceš a rande si ani nezasloužíš ☹

marci1

Když máš pochybnosti, tak tam nechoď. 🙂

Agneta

proboha, ty jsi ale fakt trdlo makový:DDD

ivzez

Jestli ti „to zase tak moc nevadí“, radši nikam nechoď.
Rande má smysl jen v případě, že o ně stojí oba dva…

setapouch

Pane Boze, do ceho's to dusi dal…

kubik!

pokud na něj chceš hodit bobek, tak nemá cenu nikam chodit…