Válek Petr

Lze změnit časy spínání HDO?

Odpovědi
anonym

ano, stačí si nechat vyměnit spínač. podle jeho čísla se dá vyhledat, kdy bude spínat

mosoj

Běžně se mění, ale to mohou pouze velké rozvodny. Ty s tím nehneš. Rozvodny s tím dosahují rovnoměrné zatížení rozvodné sítě.
Tvůj spínač HDO je nakódován na určitý kód, který potom elektrárny vyšlou po síti. Kód jde samozřejmě změnit, ale má to jeden háček. Přijimač HDO je v zaplombované části elektroměrné skříně.