msi

Lze zaplatit správní poplatek za provedení zkoušky v jiném městě?

Dobrý den,

rozšiřuji si řidičák a dělám zkoušku ve městě Hradec Králové, ale zaplatit bych teoreticky mohl v Pardubicích, protože zde žiji, je to možné nebo musím jet kvůli tomu extra do Hradce? Jedná se o vykonání zkoušky test+jízda+technika za 700,– Kč. Děkuji vám.

Odpovědi
elkon

Proč se neptáš v té autoškole?
Ale když máš číslo účtu, tak je úplně jedno, odkud peníze pošleš.

Pepa25

Nelze.
„Žadatel o řidičské oprávnění je povinen zaplatit příslušnému obecnímu úřadu obce s rozšířenou působností, u kterého je zkušební komisař zaměstnán, za zkoušku z odborné způsobilosti 700 Kč“

Zdroj: https://www.za­konyprolidi.cz/cs/2000-247#p39a