Bronzový

Lze tisknout na laserovce ČB - i když mi chybí barvy?

Mám barevnou laserovou tiskárnu C460. Když jsem měl všechny 4 barvy tisknul jsem v pohodě černo-bíle i barevně. Teď mi došly 2 barvy (ale černé mám dostatek) a netiskne ani ČB, ani barevně. Dá se zařídit, aby mi tiskla jen ČB tisk- černým tonerem? Díky
Doplňuji:
Doplňuji: Samsung C460

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkus vyjmout jednotlivé cartridge a vodorovně je ´protřepat´, pokud nejsou úplně prázdné, mohlo by rozprostření toneru pomoci.
Se zcela práznou i jen jednou náplní ale tiskárna tisknout nebude.
Tady máš manuál - http://downloadcenter.samsung. com/… .

Další odpovědi:

Bronzový

Dnešní tiskárny jsou zařízené tak, aby si jejich majitel dokupoval tonery i třeba do zásoby, a tak drtivá většina barevných tiskáren netiskne při jakémkoliv chybějícím toneru.

Jak píše gecco, zkus protřepat prázdné tonery. Obvykle se zadaří, že se čidlo znovu pokryje tonerovým prachem a tiskárna na chvilku zmlkne a tiskne. Je to samozřejmě jen dočasné řešení a je tak nejvyšší čas hledat novou náplň. Multipack (CMYK) originálů stojí 4000 Kč s DPH, neoriginálů 3200 Kč s DPH. Protože to je levná tiskárna, tak bude mít dražší provoz. Tonery jsou na 1000 stran při 5% pokrytí. K tomu je potřeba po cca 2000 stranách dokoupit odpadní nádobku (250 Kč s DPH) a po 16000 stranách ČB nebo 4000 stranách v barvě nový válec (2500 Kč).

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.