Avatar uživatele
Kazatel

Lze tankování považovat za neprodlené naložení nebo složení nákladu?

Zajímavá 0 před 25 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Filip84

Jestliže řídíš cisternu a skládáš palivo zákazníkovi, nebo ho, naopak, nabíráš od dodavatele, pak ano.

V jakémkoli jiném případě ne.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Dochy

Nevím. Ale pokud Ti dojde palivo a vono to zkrátka dál nejede, dokud nedoliješ z kanystru, tak to pak není zastavení, ale zastavení vozidla a to zpravidla není sankcionováno.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
df

K čemu potřebuješ ty omáčky? Já je nikdy nečtu. To píšou jen lidi, kteří potřebují něco obkecat. Jakmile vidím dlouhý text, tak mě to hned odradí. Kdo píše dlouhý text, tak by měl v úvodu napsat celkové shrutí, zhuštěný základ a pak teprve vykládat

Avatar uživatele
Kazatel

filip > možná by tvá tvrzení bylo hodno doplnit fakty, většinou se rozepíšeš, ale tady je tvá odpověď na úrovni blafu.

Avatar uživatele
Filip84

Kazatel: Jakými fakty? Náklad je náklad – pneumatiky, nákup, v cisterně, třeba, mléko. Nádrž na palivo není náklad, je to součást vozidla, jako – co já vím – pedály na jízdním kole, nebo akumulátory u elektromobilu.

Ars logica, mather philosophiae.

Avatar uživatele
Kazatel

filip > palivo není součástí auta, ale spíše provozní kapalina.

Avatar uživatele
Filip84

Kazatel: Není to náklad – čemu na tom nerozumíš? Nepřepravuješ ho z místa A na místo B. 🙄

Avatar uživatele
Kazatel

filip > v jiném vlákně jsem ti dle tvého výkladu s cisternou uvedl příklad, kdy dochází k přepravě paliva. Bohužel si sám sobě odporuješ.

Avatar uživatele
Filip84

Kazatel: Nerozumíš právu, to je ovšem Tvůj problém, nikoli má starost.

Nový příspěvek