Migi

Lze stáhnout 3D film na flashku?..a odkud prosím.

Rád bych na něco s přítelkou večer juknul a nabudil telku 🙂

Diky ..odpovedi asi odpovidaji tomu kdo je pise.Nemuzu chtit zazraky 🙂

Odpovědi
setapouch

Jistě, lze to. A odkud? Nejlépe z umístění, kde je uložený. Zbývá jen otázka, jak na to budete koukat.
Doplňuji:
Ačkoli jsem se snažil, přesnější odpověď na základě informací v položené otázce jsem napsat nedokázal. Můj předpoklad, na co ses zeptat chtěl, se nemusí shodovat se skutečností, proto jsem jej jen naznačil a nerozepisoval se o něm.

arygnoc

jak odkiaľ?
zoberiete peňaženku, zájdete do predajne a kúpite si, nie?
aj tú elektriku niekde >sťahujete<, aj televízor ste stiahli?

;-Q
Doplňuji:
otázky zodpovedajú tomu, kto ich kladie.

;-Q

MirKop

Když ten film bude ve 3D formátu, tak ho na flashku stáhnout můžu. Flashka bude fungovat např. jako kabelka- přenášecí prostředek.
Nevím, co si představujete za film, proto zkus třeba ulož.to, tam občas někdo něco dá