Bronzový

Lze snížit přílišnou chuť na sex? Existuje nějaké antiafrodisiakum? Děkuji..

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Snad použít do čaje pár kapek bromu a je to.

Další odpovědi:

Zlatý

Ježiši, smaž tuto otázku, ještě si toho všimne manželka a bude mi chtít něco ordinovat :D:D
Doufám, že neexistuje takový lék nebo alespoň se o něm žena nedozví.

Bronzový

Já jsem tomu ráda, že mám pořád velkou chuť na sex, horší by to bylo obráceně. Doporučuji masturbaci, jak pro muže, tak pro ženy.

Já jsem si našla partnera se stejným "handycapem" a mzslím že to je úpně nejlepší řešení.Jinač v jeho nepřítomnosti masturbace.

Zlatý

jste zdravý mladý muž, takže Vaše potřeba sexuálního styku může být tak intenzivní, jak popisujete. Málokdy se však sejdou dva partneři se stejnou chutí k sexu a proto je na místě trocha tolerance a oboustranného pochopení. To, že Vám Vaše partnerka vychází vstříc jinou formou sexu je obdivuhodné a prokazuje tím náklonnost k Vám.

Vím, že Vás situace asi trápí, ale nedoporučoval bych žádné prostředky k utlumení chuti na sex, spíše např. častější masturbací můžete dosáhnout i uspokojení Vašecho sexuálního chtění a také snížit rychlou vzrušivost a prodloužit dobu k dosažení orgasmu při pohlavním styku.

Zdroj: http://www.opetmuzem.cz/poradn a-lekare/predmet/jak-snizit-ch ut-na-sex/

Stříbrný

Jak by byly některé ženy štastné....

pořidte si děti a naučte je spát v manželské psteli je to osvědčený

Zlatý

Šlápni na hrábě ve chvíli kdy je překračuješ. Když se ti to povede, řadu týdnů budeš mít jiné starosti.

Diskuze k otázce

ZELDA

Matovy caj snizuje hladinu testosteronu a pokud se pouziva casto, ma antiafrodisialni ucinky.

Zlatý

venkovan

Hodně fyzické práce, málo jídla, zima, a počkat pár let na stáří kdy občas hormony usnou. Vyhýbat se situacím apod. Otázka je co je to přílišná chuť zda několikrát za rok či za hodinu.
Ale popravdě - pokud je to chronické a omezuje to život - šel bych k doktorovi. A bez studu.

Zlatý

ten který je

Ale dozví Miroslavste dozví,však on se někdo z uživatelů najde kdo jí dá recept.:-DDD

Zlatý

Miroslavst

Tak to tedy předem děkuji :D:D

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.