Simo

Lze přehrávát vícekapacitní přídávný disk,např.1 Tb na dvd přehrávači přes USB?

Nejlepší odpověď
Hlada

Nezáleží na velikosti disku, ale na souborovém systému, který podporuje přehrávač.

Další odpovědi
led

externé cez USB:
Flashdisky nemajú problém.
Mechanické disky sa mi na TV ani na DVD nepodarilo rozbehať.
Pokiaľ použijete multimediálny externý disk, ten je na inom princípe. Ja som to neskúšala, snáď sa tu nájde kto to vyskúšal cez Multimediálny HDD cez USB do TV – DVD.
Tv podporuje video *.avi a mp4 bez problémov, ostatné formáty buď nejdú, alebo s problémom