Lgee

Lze odmítnout opravné zkoušky?

Např. Dostanu pětku z češtiny, lze odmítnout opravky okamžitě a ukončit studium?

Odpovědi
elkon

Pokud chceš být bez vzdělání, tak tě nikdo nutit nebude. Jednou tě to ale může mrzet, až budeš chtít vydělávat peníze.

Justin1

Možná záleží na tom, jestli to je v rámci povinné školní docházky.

Proč chceš kvůli jedné pětce končit celé studium? Chceš se vzdávat vždycky, když se něco nepovede?

Lgee

Justin1– chci jit na jinou školu

Disraeli

Odmítnou můžeš, staší se odhlásit ze školy, jenže abys přestoupil na jinou . do vyššího ročníku, měl bys mít ten nižší ročník doknčený… což mít nebudeš, když neuděláš opravky. Opakoval bys ten ročník na jiné škole.