Complex

Lze jet po dálníci při krajnici na kole?

Nejlepší odpověď
kelley

Na kole je na dálnici vjezd zakázán. Viz silniční zákon…

Další odpovědi
jáára

Ne.
Jezdíš na kole min. 80km/h?

zjentek

Zkus. Řidiči ti zavolaj policejního vyjednavače, jako potencionálnímu sebevrhovi.

led

Krajnica je nedeliteľná súčasť diaľnice. Bicykel je z jazdy na diaľnici vylúčený.
Pre „vrtákov“: pokiaľ nie je diaľnice uzavretá z dôvody povolenej jazdy bicyklov, alebo bicykel sa nevezie ako náklad.

Alesh

Tak nepochybně to technicky lze, je to ale porušení silničních předpisů. Stejně jako chodci, ani cyklisté na dálnici podle silničního zákona nesmí.

Tarzan

Za svodidlem můžeš, ale tam si nezajezdíš.

EKSOT123

Hakuna matata
Takhle jsem kdysi jel z Rokycan do Plzně. Dokonce mě předjeli i policajti. Nic neříkali. V Rokycanech se totiž tenkrát vyráběla kola a jezdili tam na nich všichni. Ale dnes už bych to radši nezkoušel.

Mc Merkurion

… opět jedna ze stupidních otázek, na kterou zná snad odpověď dítě v mateřský >>> asi nějak dochází fantazie, tak se tapetuje blbostma …