adelaide2002

Lze hra POKÉMON GO hrát bez WI-FI připojení?

Dneska jsem si to konečně stáhla na IPhone. Ale jsem na dovolené tak by mě zajímalo jestli to jde hrát i tady.
Předem děkuji za odpovědi. :)

Nejlepší odpověď
Lukáš Ondriš

Musíte mit mobilní připojení k internetu od operatora

Další odpovědi
Tw!st

musíš k tomu mít přístup na internet, ať už wi-fi nebo mobilní data 🙂

Minnie13

Jo to by mě taky zajímalo

Michálek1245

Jasně že jde. Ono taky kde chytíte stabilní Wi-Fi? Pokémon Go je dělaný na to, že prostě chodíte po městě a chodíte a sbíráte a hledáte Pokémony. Snad jsem to napsal srozumitelně. Ale počítejte s tím, že to fakt sebere hodně dat a baterky, takže ideálně je fajn mít s sebou powerbanku a nějaký lepší datový tarif. ZVlášť na dovolené a obzvlášť v zahraničí. Anebo začněte sbírat Pokémon karty. To nestojí data. :)