auluk

Lyžování po operaci

Je možné lyžovat po operaci páteře ?

Nejlepší odpověď
anonym

Posouzení zdravotního stavu pacienta je na ošetřujícím lékaři a ten by Vás měl informovat před propuštěním z nemocnice, jaké sportovní aktivity jsou pro Vás vhodné. Žádný laik, nebo lékař neseznámený s Vaším zdravotním stavem nemůže posoudit Váš aktuální zdravotní stav a říct Vám, jestli můžete ten či onen sport provozovat, nebo ne.

Další odpovědi
jennysh

Ano,po operaci páteře,lyžovat můžete.

http://www.or­dinace.cz/dis­kuse/3020/

terry

Lyžovat můžeš. Záleží ale na tom, jak náročná byla ta operace, jak se povedla a jak dlouho je dotyčný po operaci.