hippeace

Lísteček z trappoly je na něm napsáno ROZVOZ ZDARMA pizzy, těstovin a salátů, myslí to tak, že mi pizzu dovezou …

až domů i do větší vzdálenosti než 5 km bez napočítání cesty? doufám že je to pochopitelně napsané

Nejlepší odpověď
anonym

Na kazdem letacku byva , ze treba do 10 km rozvoz zdarma a nad 10 km kolik si pocitaji za km. Zavolejte si tam radsi , jestli na letacku neni cena uvedena , aby pak nedoslo zbytecne k nedorozumen. Jestli to tam ale nemaji napsane , byla by to jejich chyba. Ale i tak bych to nezneuzila. -iv-

Další odpovědi
anonym

Jednou jsme si objednávali hromadně do práce pizzy a těstoviny z pizzerky,tak nás neodmítli.(cca 10km),pak jsem po týdnu chtěla 2 pizzy domů,a to už se jim nevyplatilo.Od­mítli,jen nabídli,až by bylo objednávek na tu naši stranu více,že mi ji přivezou.Je to logický,benzín by byl dražší než cela pizza.