Bronzový

Lidé, jaro, sex ?!

Proč většinu lidí zajímá pouze jen sex? To nemají nic jiného na práci? Dobře, je období jara, ale také období, kdy se má pracovat na zahrádce, a ne jen pořád souložit.
Doplňuji:
OK, ale pro mě je sex spíše věc "práce" na jednou za týden a ne každý den, jako mí kamarádi..:)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já souložím celý rok,ať je jaro,nebo zima. Proč Vás to rozčiluje? Já myslím,že většina lidí dokáže skloubit sex a práci dohromady,tím nemyslím,že sexujou při práci.

Další odpovědi:

Zlatý

Podle čeho usuzujete, že lidé jen uspokojují své sexuální potřeby a kvůli nim se nestarají o zahradu? Já osobně v noci již na zahradě nepracuji.

Zlatý

Dva důchodci se baví o sexu., jeden říká "kamaráde se mnou to je už špatné, užívám si sex maximálně jednou za půl roku", druhý na to reaguje "to já mám sex kdy se mi zachce, loni se mě třeba nechtělo vůbec"!

Zlatý

U mladých lidí je to úplně normální a nejen na jaře, spíše bych se divila, kdyby vaši kamarádi denně pracovali na zahrádce...

Zlatý

Myslím, ža asi o inom nechcú radšej hovoriť. Ľahšie je hovoriť než pracovať.

Zlatý

Já bych hrozně rád měl sex každý den ale můj šéf mne nutí být neustále v práci a tak mohu na sex jen vzpomínat.:-(

Bronzový

Nonono-to je ale chladu:-)A proč by nemohlo dojít k sexu na zahrádce mezi maceškama?:-)).

Stříbrný

Jaro sluničko,hezke počasi a hřišne myšlenky to k tomu patři.

Zlatý

Sex Sincexi patří do běžného života lidí tak proto jich ten sex zajímá.

Jsou lidi Sintexi kteří Sex chtějí mít každý den v jednom článku jsem četla a myslím že i tady to bylo psáno že někteří chlapy a znám i ženy na sex myslí furt.

nejlepší bude sex večer a ráno šup na zahradu a pěkně s úsměvem

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Kvalitní odpovědi v: Rodina a vztahy

Zlatý Drap 978
Zlatý marci1 806
Zlatý quentos 628
Zlatý iceT 600
Zlatý hanulka11 536
Zlatý panenka 488
Zlatý annas 448
Zlatý led 395
Zlatý venkovan 390
Zlatý gecco 375

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.