Stříbrný

Líbila se vám dnešní vánoční pohádka?

Doplňuji:
Mně se to líbilo - dal bych dokonce 90%. Brzobohatého hudba i Rumlův zpěv moc pěkné! Klasická, klidná pohádka. Určitě lepší než 90% amerických zbytečností. Děkuji za názory. My hold jsme pohádková rodina. Škoda, že většinu pěkných již člověk zná. Přeju vám hezký zbytek letošního roku - přátelé!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Už jsem ji viděla a říkala jsem si, že by se mohla líbit. Výborně zpracovaná klasika, dobrá atmosféra. Mě osobně hodně zaujala Veronika Žilková coby macecha, ta role jí sedla dokonale:-)
(Jestli rád pohádky, nenech si dnes ujít Strachova Šťastného smolaře. Je to krásný příběh a Ivan Trojan jako lhář Kdokoliv nemá chybu.:-)

Jinak - Díky za přání. Tobě také vše nej:-)

Další odpovědi:

Líbila se mi. Božena Němcová- klasika, zajímavé obsazení, hlavně Měsíčkové byli úžasní, lidové-Ladovské prostředí a zima, laskavý humor a v neposlední řadě dobrá hudba Ondřeje Brzobohatého. Ten kluk má talent! Režisér Karel Janák ukázal, že umí zpracovat i jiný žánr.

Zlatý

my se dívaly na Tři oříšky, jako
každý rok a zase jsme bulely ..

Bronzový

Nelíbila,neměla spád , splácaná z různých pohádek nijak nenadchla !

Zlatý

Pohádka se mi velmi líbila, ale připadalo mi to takové vše v jednom - kousek z Mrazíku, kousek z Popelky,...
Žilkový role opravdu sekla.
Pravidelně koukám na štědrovečerní pohádku na Jedničce a zatím každý rok se mi líbila, někdy víc, někdy míň. Letos víc :-)
Na Novu a Primu skoro nekoukám, tam to většinou sotjí za vyliž zadek...

Bronzový

Já na pohádky moc nejsem. Chvíli jsem se koukala na Měsíčky. Stejně byl nejlepší Byl jednou jeden král :)

Stříbrný

Neviděl jsem jí,ale chci si jí stáhnout.

Bronzový

mě se líbila,hlavně ty efekty a to prostředí ze skanzenu z Rožnova pod Radhoštem,jen ta Žilková s tou její dcerou docela moc uječený,ale celková spokojennost
Doplňuji:
http://dvanactmesicku.ceskatel evize.cz/

Diskuze k otázce

Zlatý

annas

Já se dívala na ČT2 na americký velkofilm film Desatero přikázání -oceněný Oscarem. Dnes je jeho druhá část. .

Zajímavé otázky v kategorii Hudba, film a TV

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Hudba, film a TV

Zlatý iceT 778
Zlatý briketka10 583
Zlatý annas 576
Zlatý quentos 506
Zlatý marci1 430
Zlatý Drap 402
Zlatý bolak 345
Zlatý led 332
Zlatý hanulka11 271
Zlatý mosoj 216

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.