Filip84

Líbí se vám také můj oblíbený „televisní“ pořad?

Tady: https://www.ge­ocam.ru/en/on­line/animal-cam-in-ohio/

Je to krmítko v U. S., ve státu Ohio, které zřídil místní občan, protože má rád zvířata. Má u toho krmítka online kameru, která má i noční vidění a ještě se mi nestalo, abych to pustil a nebylo tam žádný zvíře.

Mi to osobně přijde jako velice užitečný televisní program: jsou tam jasné informace: zvířata žerou. To za prvé. Za druhé, je to silně antistresové, vzdělávací a poučné: zvířata žerou, aniž by se u toho rvala! A žerou vkusně. 😎😂 Obávám se, že kdyby tento „televisní“ pořad vysílala, například, naše státní televise na všech kanálech 24 hodin denně, že by ubylo psychických poruch, nemocí a úchylek, rakoviny, peptických vředů, infarktů myokardu atp. Což by bylo, samozřejmě, špatně, poněvadž lékaři také potřebují žrát a krmítko zdarma a plné jim nikdo nepostaví! 😲😜

(Nejen) zdejším pacientům s hlavou doporučuju, aniž bych jim chtěl radit, až na ně přijde, zase, ten jejich „moment“, aby si tento „televisní“ pořad pustili, alespoň na hodinu. Minimálně za zkoušku nic nedají! A – pozor – důležitý sdělení: lze to sledovat i na placatých krámech skrze YouTube aplikaci! 😎

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Pepa25

Ano, líbí.

Slow TV je docela pojem a uchytila se celosvětově, samozřejmě zvířátka jsou „jistota“, ale v ČR byla svého času dost populární „mazačka“ nebo úžasně uklidňující je prý kořící krb.

Další odpovědi
elkon

Ne, nelíbí.

Nezajímají mě americké pořady.

cappuccino

Ano, líbí.

Podivam se na obdobny v Sheffieldu na lisky!

Savier

Ano, líbí.

Nádherná malá zvířátka. To se musí líbit všem.

paul1

Ano, líbí.

Pro mne neznámí ptáci krásných barev.

Front

Ne, nelíbí.

metro

Ne, nelíbí.

Herjulfson

Ano, líbí.

No, mohlo by to být pěkně, ale bohužel neumím anglicky. Tak snad až to bude někde u nás.

Filip84

Herjulfson: Ty k tomu, abys se podíval na krmítko, kterak z něho zvířata žerou, potřebuješ umět anglicky? 🙃🤦🏽‍♀️

Filip84

elkon: Tys to, zase, nečetl, ani jsi se nepodíval na odkaz, že? 🙃😂