Avatar uživatele
Filip84

Líbí se vám také můj oblíbený „televisní“ pořad?

Tady: https://www.ge­ocam.ru/en/on­line/animal-cam-in-ohio/

Je to krmítko v U. S., ve státu Ohio, které zřídil místní občan, protože má rád zvířata. Má u toho krmítka online kameru, která má i noční vidění a ještě se mi nestalo, abych to pustil a nebylo tam žádný zvíře.

Mi to osobně přijde jako velice užitečný televisní program: jsou tam jasné informace: zvířata žerou. To za prvé. Za druhé, je to silně antistresové, vzdělávací a poučné: zvířata žerou, aniž by se u toho rvala! A žerou vkusně. 😎😂 Obávám se, že kdyby tento „televisní“ pořad vysílala, například, naše státní televise na všech kanálech 24 hodin denně, že by ubylo psychických poruch, nemocí a úchylek, rakoviny, peptických vředů, infarktů myokardu atp. Což by bylo, samozřejmě, špatně, poněvadž lékaři také potřebují žrát a krmítko zdarma a plné jim nikdo nepostaví! 😲😜

(Nejen) zdejším pacientům s hlavou doporučuju, aniž bych jim chtěl radit, až na ně přijde, zase, ten jejich „moment“, aby si tento „televisní“ pořad pustili, alespoň na hodinu. Minimálně za zkoušku nic nedají! A – pozor – důležitý sdělení: lze to sledovat i na placatých krámech skrze YouTube aplikaci! 😎

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Hlasujte v anketě
Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Savier před 75 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Pepa25

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, líbí.

Slow TV je docela pojem a uchytila se celosvětově, samozřejmě zvířátka jsou „jistota“, ale v ČR byla svého času dost populární „mazačka“ nebo úžasně uklidňující je prý kořící krb.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?Filip84 Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Ne, nelíbí.

Nezajímají mě americké pořady.

Upravil/a: elkon

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
cappuccino

Ano, líbí.

Podivam se na obdobny v Sheffieldu na lisky!

Upravil/a: cappuccino

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Savier

Ano, líbí.

Nádherná malá zvířátka. To se musí líbit všem.

Upravil/a: Savier

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Ano, líbí.

Pro mne neznámí ptáci krásných barev.

Upravil/a: paul1

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Front

Ne, nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
metro

Ne, nelíbí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Herjulfson

Ano, líbí.

No, mohlo by to být pěkně, ale bohužel neumím anglicky. Tak snad až to bude někde u nás.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Filip84

Herjulfson: Ty k tomu, abys se podíval na krmítko, kterak z něho zvířata žerou, potřebuješ umět anglicky? 🙃🤦🏽‍♀️

Avatar uživatele
Filip84

elkon: Tys to, zase, nečetl, ani jsi se nepodíval na odkaz, že? 🙃😂

Nový příspěvek