katy951

Líbí se mi dva moderátoři z televize a jsem do nich hroznej blázen je to normální?

Odpovědi
Drap

Uplně normální to sice neni, ale nic si z toho nedělej. Časem to přejde.

anonym

Dva? Není to moc? 🙂 Je to normální, neboj.

marci1

Je to úplně normální, mě se taky jeden líbí. 🙂

Nuk nuk

Záleží, kolik Ti je. Jestli je Ti -náct, tak je to naprosto normální. Jen nejdeš úplně s davem, ostatní koukají spíše po zpěvácích, hercích a sportovcích :)

Kelt

Někdo se ti líbí, to je dobře. A když se ti líbí muž a ty jsi žena, tak jsi OK. Ale tvůj partner bude vypadat určitě jinak než tvůj idol. Možná, že některý z těch moderátorů, je tvůj idol.

katy951

Drap-Děkuju za odpověď.
Samba-Dva neni moc,ale díky
marci1-jsme na tom stejně
Nuk nuk-Je mi náct
Kelt-díky moc