Tydýt

Letecký mechanik bez potřebného vzdělání?

Je možné vykonávat práci leteckého mechanika bez patřičného vzdělání?
Láká mě práce leteckého mechanika, baví mě precizní a zodpovědná práce.
Vyučen v oboru elektromechanik.

Nejlepší odpověď
Dochy

https://www.flying-revue.cz/jak-se-stat-leteckym-mechanikem

Domnívám se, že nějak v partě pod dohledem je možné pracovat i s jiným vzděláním. Po nějaké praxi a absolvování správných zkoušek je možné se stát certifikovaným leteckým mechanikem. Podrobnosti ale u povolaných. Se správnou školou je to zřejmě jednodušší.

Další odpovědi
elkon

To se musíš zeptat tam, kde se letadla opravují. Ale myslím, že to je tak odpovědná práce, že bude vzdělání potřeba.

cappuccino

To je podobne, jako kdyby sis nechal operovat koleno od ocniho lekare!!