Bobra

Legue of Legens – Jak začít? :)

Přijdu do školy – Lolko,Lolko,Lolko.
Jedu v autobusu – Lolko,Lolko,Lolko.
Jdu na facebook – Lolko,Lolko,Lolko.
Všichni mluví jen o téhle hře! :D A když už o ní všichni mluví, tak asi nebude špatná a chtěla bych jí taky zkusit.Dali by ste mi pár rád jak začít ( ne nic typu – zaregistruj se,stáhni a hraj) ale nějaké opravdové typy jak tuhle hru ovládnout? :)

Odpovědi
player242

Já tuhle hru hrál dost dlouho, abys to mohla hrát tak musíš mít tým, to je 5 lidí popřípadě 3, hra je to totiž teamová a samotná s „Noobama“ na internetu bys té hře moc šancí nedala… pokud nějakej tým máš tak mi napiš na e-mail – player@volny.cz a dám ti nějaké tipy – ovšem pokud ne, tak to nemá cenu.
PS. DotA 2 je lepčí, dle mého názoru, ale to je natobě. :) snad jsou ti mé rady knečemu.