Legendarni vlak Orient Express,jezdi v puvodnim stavu a nebo je to uz minulost?Laka me to.Diky

Nejlepší odpověď
hanulka11

Tak já jsem si koupila kdysi kazetu /to ještě nebylo na DVD /cesta Orient expresem a řeknu vám to je jakoby v něm člověk seděl a jel -paráda. Ty peníze ale bych asi za to nedala i když je to přebych , nerada cestuji vlakem .

zde jsem něco našla
http://techne­t.idnes.cz/ori­ent-express-je-v-praze-prohlednete-si-luxus-na-vlastni-oci-puq-/tec_reportaze­.asp?c=A061019_­155906_tec_re­portaze_vse

Další odpovědi
ReHu

Ahoj, před časem jsem četla článek, že tento vlak jezdí.
V původním stavu to asi nebude, ale snaží se ho udržovat.
Prý to je nadstandardní za nadstandardní cenu.
Potom dej echo, jak se ti jízda líbila 🙂.

anonym

Ahoj,urcite se ozvu.Jestli to jezdi,tak planuji unor.